فیلتر اعمال شده:

برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
جنسیت
رده سنی
مقدار
مناسب استفاده
SPF
کشور تولید کننده
قیمت
تومان تومان
جستجو پیشرفته

خرید بالم لب

بالم لب چیست؟

پوست لب یکی از حساس ترین پوست نقاط بدن را داشته و به راحتی پوسته پوسته و خشک می شود که علاوه بر آسیب رساندن به پوست، ظاهر مناسبی هم نخواهد داشت. استفاده از بالم لب به نوعی رطوب کننده و نرم کننده پوست لب خواهد بود، بالم لب ها در انواع مختلفی تولید می شوند که برخی، حاوی ویتامین نیز هستند.

بالم لب با داشتن عملکرد آبرسانی چرب نگه داشتن پوست لب، بدون سنگین کردن، پوست را مرطوب کرده تا از خشکی جلوگیری کند، جالب این است که در لب ها هیچ عقده چربی وجود نداشته و در نتیجه پوست لب به هیچ عنوان عرق نخواهد کرد، به همین خاطر است که در زمستان ها پوست خشک شده و مدام آن ها خیس می کنیم.

بالم لب از چه چیزهای تشکیل شده؟

مواد اولیه اکثر بالم لب ها یکسان بوده و به طور کلی شامل انواع مرطوب کننده مثل لانولین، موم زنبورعسل، وازلین ، روغن نارگیل، روغن دانه آفتابگردان و پارافن است که در هر بالم لب ها بخصی از این مواد استفاده شده است.

همانطور که پیش از این گفته شد، انواعی از بالم لب وجود دارد که در آن از ویتامین های مختلف Q10 وجود دارد و برخی دیگر از بالم لب ها دارای خاصیت هایی مثل ضد چروک بودن لب هستند که در آن ها از موادی مثل هیالورونیک اسید، کلاژن و... دارند که ضد پیری هستند.

ادامه مطلب

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام